Wczytuję dane...

Stoliki kawowe

Ilość produktów: 1499

Ciekawe rozwiązanie, czyli stolik z drewna odzyskanego

Każdy z nas ma inne wyobrażenie o tym, jak powinno wyglądać idealne pomieszczenie. Dla niektórych wymarzonymi meblami będą te w stylu glamour, dla niektórych sprawdzi się bardziej styl minimalistyczny. A dla tych, którzy lubią ekologiczne rozwiązania, idealnym rozwiązaniem będzie stolik z drewna odzyskanego. Jest to nie tylko ciekawe i efektywne rozwiązanie, ale przede wszystkim zgodne z planetą – wszakże nie wykorzystujemy nowych materiałów, ale staramy się przetworzyć te, które już zostały kiedyś użyte. Stolik z drewna odzyskanego posiada blat z litego drewna, który zapewnia stabilną i bezpieczną powierzchnię do postawienia szklanek, wazonów i innych ozdób.

 

Czym wyróżnia się stolik z drewna odzyskanego?

Meble wykonane z odzyskanego materiału posiadają cechy charakterystyczne różnych rodzajów drewna, takich jak drewno tekowe, mango, saal i tym podobne. Jest to bardzo ciekawe i z pewnością nadaje wnętrzu nowego charakteru. Co ważne, stolik z drewna odzyskanego cechuje się solidnością, stabilnością i trwałością. Z pewnością posłuży przez długie lata.

Podstawowe wyposażenie mieszkania, czyli stolik ze szklanym blatem

Stolik ze szklanym blatem to ten element mieszkania, który znajduje zastosowanie praktycznie w każdym mieszkaniu i w każdym pomieszczeniu. Jest bardzo ładny, a przede wszystkim bardzo uniwersalny. Pozwala on na ciekawą aranżację w pomieszczeniach w stylu glamour, jak i tych minimalistycznych. Stolik ze szklanym blatem sprawdzi się przede wszystkim w salonie jako mebel, na którym można postawić kawę albo owoce. Możemy go również wykorzystać w celach ozdobnych – na przykład postawić na nim kwiaty lub piękne ozdoby, które posiadamy.

 

Dlaczego warto wybrać stolik ze szklanym blatem?

Stolik ze szklanym blatem poza uniwersalnością, cechuję się również trwałością. Pozwala to na bezstresowe umieszczanie na nim różnych elementów, bez ryzyka pęknięcia. Stolik ze szklanym blatem dostępny jest również w wielu wzorach i kształtach, co pozwoli na dobranie go do stylu, który wolimy bardziej. Jeżeli lubimy modernizm, to warto wybrać biały stolik kawowy owalny ze szklanym blatem.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów