Wczytuję dane...

Półki i regały

Ilość produktów: 2721

Nowoczesne półki wiszące – ciekawe rozwiązanie dla osób lubiących eksperymenty

Półki wiszące kojarzą nam się zazwyczaj z prostym wzorem, którym zazwyczaj jest prostopadłościan przyczepiony do ściany na haki. Dla osób lubiących ciekawe i niebanalne rozwiązania, przygotowaliśmy nowoczesne półki wiszące. Zestawy te składają się z 3 półek. Co więcej, mają one niewidoczny system instalacji, dzięki czemu nie zaburzają efektu, jaki chcemy osiągnąć.

 

Nowoczesne półki wiszące – sposób na więcej miejsca w mieszkaniu

Nowoczesne półki wiszące są ciekawym rozwiązaniem, jeżeli nie chcemy zajmować miejsca na komodach i regałach. Niektóre elementy wystroju wnętrza wręcz proszą się, aby umieścić je na ścianie, zamiast ustawiać na komodzie. Będą one bardziej wyeksponowane, a goście będą mieli okazję do ich podziwiania. Nowoczesne półki wiszące wykonane są z wysokiej jakości płyty MDF o matowym wykończeniu, dzięki czemu charakteryzują się solidnością i trwałością.

Półki na książki do ozdoby wszystkich pomieszczeń

Biała, pusta ściana potrafi być zmorą każdego, kto nie lubi niewykorzystanej przestrzeni. Często zastanawiamy się – co można zrobić, żeby wyglądała bardziej atrakcyjnie, a przede wszystkim pełniła funkcję przechowywania niektórych rzeczy, które posiadamy. Odpowiedź jest prosta i może wydawać się nieoczywista, w takim przypadku warto zdecydować się na półki na książki. Są one nie tylko niebanalnym rozwiązaniem, ale również sprawiają, że możemy wyeksponować swoje ulubione pozycje. Półki na książki to również okazja do zmniejszenia obciążenia regałów lub komód – gdyż często tam właśnie znajduje się ogromna ilość naszego dobytku. Półki na książki można wykorzystać również w sposób nietypowy, np. stawiając na nich wazon albo dekoracje. Tylko umysł nas ogranicza.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów